Degustace – dopřejte si nevšední zážitek

Ochutnávání vynikajícího pití a jídla patří mezi oblíbené zážitky. Nejžádanější je degustace dobrého vína, jak jinak také. Češi s oblibou navštěvují vinné sklípky v Čechách a zejména na Moravě, kde jim ochutnávku svých produktů nabízí samotní pěstitelé a znalci kvalitních vín. Společně s “koštováním” vína jim nabízí také občerstvení z místních surovin, a tak se z obyčejné návštěvy sklípku stává neskutečný kulinářský zážitek.


Zajímá Vás degustace


Rodinné sklípky a velká vinařství

Naše malá zem možná nepatří k vinařským velmocem jako Francie či Itálie. To však neznamená, že neumíme vyrobit úžasná vína, která sklízejí ohlas i daleko za hranicemi. V Čechách i na Moravě existují tisíce malých rodinných sklípků nabízející degustaci vín v příjemné téměř rodinné atmosféře. Ani velká vinařství nestojí v pozadí a degustaci na profesionální úrovni si můžete užít i zde ať ve společnosti přátel nebo v rámci teambuildingu.

Degustujte s noblesou

Každé dobré vinařství Vás při návštěvě vinného sklípku podrobně seznámí s procesem pěstování vinných keřů a výrobou bílého i červeného vína. Dostanete příležitost ochutnat vína z nejlepších odrůd a samozřejmě Vás před samotnou degustací nezapomenou informovat o tom, jak se správně degustuje. Vězte, že degustace neznamená pít, ale vychutnat si každý doušek vína všemi smysly.

 

Vyberte si nejlepší degustaci

Říkáte si, že degustace vína je přesně to, co byste chtěli zažít na vlastní kůži? Nebo byl Váš poslední zážitek katastrofou? Pak budete potřebovat pomoc s výběrem osvědčeného vinného sklípku, aby se z kulinářského zážitku nestal pouze ztracený čas. Také vinné sklípky můžeme rozdělit na ty dobré a špatné. Dobré sklípky nabízí nejen kvalitní víno a občerstvení, ale také jedinečnou atmosféru a skvělou zábavu. Najděte si právě takový vinný sklípek na Zajdisi.cz a užijte si degustaci, jak se patří a sluší.