Squash – pro radost z pohybu

Patříte-li mezi zapálené hráče tohoto jedinečného a velmi rychlého sportu, jistě Vám nemusíme připomínat žádné “pro” důvody. Pro ty ostatní, kteří o něm uvažují a stále váhají, squash rozhodně doporučujeme. Neuvěřitelně zlepšuje fyzickou kondici a každodenní výšlap schodů do 4. patra bez výtahu přestane znamenat obavu z kolapsu. Squash Vás nenechá odpočinout a po tréninku se budete cítit vyčerpání, ale zároveň nabití a šťastní.


Zajímá Vás squash


To nejlepší pro dobrou kondici

Squash je rychlý sport posilující svaly i srdce. Rozvíjí obratnost, zlepšuje koordinaci pohybů a zvyšuje obratnost. Odměnou za vyčerpávající tréninky, při nichž jste v neustálém pohybu, bude výrazně lepší fyzická kondice a především kardiovaskulární systém. Zadýchat se už nikdy nebude také jednoduché. Nemluvě o tom, že squash je skvělým způsobem, jak se vybít, odreagovat a zbavit se nadměrného stresu.

 

Seznamte se…

Jaký každý sport, je i squash skvělou příležitostí, jak poznat nové tváře. Výmluvy na to, že nemáte parťáka, prostě nefungují. Stačí se přihlásit do některé ze squashových skupin a o parťáka či parťačku nikdy mít nouze nebudete. Naopak budete překvapeni, jak skvělé lidi poznáte. Lidi, se kterými si nejen rádi zahrajete squash, ale také si s nimi dáte jedno dobře vychlazené pivo.

Najděte si dobré squashové centrum

Hraní squashe vyžaduje nejen správné vybavení, ale i odpovídající prostory. Zdaleka ne každé sportovní centrum je vyhovující. Častým problém jsou například špinavé a malé šatny, nedostatečné zázemí či kurty. Na Zajdisi.cz najdete seznam center a sami na základě informací, fotografií a recenzí snadno posoudíte, které z nich stojí za Vaši pozornost. S naší pomocí si vyhledáte moderní squashové centrum v příjemném prostředí a s přátelským a zároveň profesionálním personálem.